Foursquare Spiced

Foursquare Spiced

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Rum s nádhernou vyvážeností koření a bylinek

639 Kč s DPH

Skladové číslo: FOURSPI

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Foursquare Rum Distillery

Barva: Temně zlatá

Aroma: Intenzivní, kořenité

Chuť: Dokonale vyvážená kombinace anýzu, vanilky, skořice, muškátového oříšku a pomeranče s jemným zázvorovým zakončením


Destilace

Blend rumů destilovaných metodami pot still a column still.


Zrání

V počáteční fázi 2letého zrání v dubových sudech se do rumu přimíchává skořice, vanilka a muškátový oříšek podle tajného receptu předávaného z generace na generaci.


Příběh

Master Distiller Richard Seal patří k tomu nejlepšímu co rumový svět může nabídnout. Je to člověk, který se věnuje rumu s péčí Matky Terezy a zápalem Usaina Bolta. Richard Seale společně s Lucou Gargano (Velier) sestavili klasifikační stupnici rumů, založenou na způsobu produkce rumů, která je inovativní a říká nám mnohé o původu rumu. Je to neúnavný bojovník proti rumovým marketingovým klišé a proti jakýmkoliv umělým zásahům do rumu, jako přidavání cukru, ochucovadel nebo matení zakazníků ohledně stáří a výrobního procesu. Richard se stále snaží vzdělávat nás, spotřebitele i nadšence, o procesech destilace, skladování, nebo staření rumu. R. L. Seale & Company je vlastněný již čtvrtou generací rodiny Seal, značka byla registrována roku 1920. Nyní vše řídí a vlastní sir David Seale a jeho syn Richard. V roce 1995 převzali opuštěný cukrovar, po kompletní rekonstrukci a instalaci nových destilačních kolonií započali v roce 1996 produkci.

 

Zařazení: Anglický styl
Obsah alkoholu: 37,5 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Objem: 0,7 l
Původ: Barbados

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.