Prodejna Cihlářská bude od 1. 11. 2021 trvale uzavřena. Osobní odběr bude i nadále možný na prodejně Běhounská. Děkujeme za pochopení.

Foursquare Spiced

Rum nádherné rovnováhy koření a bylinek

Výrobce / značka: Foursquare Rum Distillery

Skladové číslo: FOURSPI

Zařazení: Kořeněný & Ochucený rum
Způsob výroby: Mix destilací z melasy
Obsah alkoholu: 37,5 %
Obsah cukru: 0-5 g/l
Chuťový profil: Vyvážený
Objem: 0,7 l
Původ: Barbados

Dostupnost: Skladem

669 Kč s DPH

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Popis

Barva: Temně zlatá

Aroma: Intenzivní, kořenité

Chuť: Dokonale vyvážená kombinace anýzu, vanilky, skořice, muškátového oříšku a pomeranče s jemným zázvorovým zakončením


Destilace

Blend rumů destilovaných metodami pot still a column still.


Zrání

V počáteční fázi 2letého zrání v dubových sudech se do rumu přimíchává skořice, vanilka a muškátový oříšek podle tajného receptu předávaného z generace na generaci.


Příběh

Master Distiller Richard Seal patří k tomu nejlepšímu co rumový svět může nabídnout. Je to člověk, který se věnuje rumu s péčí Matky Terezy a zápalem Usaina Bolta. Richard Seale společně s Lucou Gargano (Velier) sestavili klasifikační stupnici rumů, založenou na způsobu produkce rumů, která je inovativní a říká nám mnohé o původu rumu. Je to neúnavný bojovník proti rumovým marketingovým klišé a proti jakýmkoliv umělým zásahům do rumu, jako přidavání cukru, ochucovadel nebo matení zakazníků ohledně stáří a výrobního procesu. Richard se stále snaží vzdělávat nás, spotřebitele i nadšence, o procesech destilace, skladování, nebo staření rumu. R. L. Seale & Company je vlastněný již čtvrtou generací rodiny Seal, značka byla registrována roku 1920. Nyní vše řídí a vlastní sir David Seale a jeho syn Richard. V roce 1995 převzali opuštěný cukrovar, po kompletní rekonstrukci a instalaci nových destilačních kolonií započali v roce 1996 produkci.


Doporučení

Dobré pití si zaslouží vhodnou sklenici. Bezolovnatý ručně zpracovaný křišťál od Moseru uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Prohlédněte si naši nabídku sklenic na rum.

Jak vznikl kořeněný rum

O životě Kill – Devil

ČLÁNEK

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.