Panel uživatele

Captain Morgan Original Spiced Gold 1,5 l

Captain Morgan Original Spiced Gold 1,5 l

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Rum infuzovaný tajnou směsí koření

699 Kč s DPH

Skladové číslo: CMBSR15

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Captain Morgan

Barva: Jantarovaná

Aroma: Dubové, kořeněné

Chuť: Bohaté tóny pravé vanilky, hnědého cukru, sušeného ovoce a hřejivého koření s lehkým náznakem dubového dřeva – vše spojené do delikátní směsi, která zanechá v ústech příjemný pocit bez pálení


Destilace

Zkvašená kapalina se zahřeje a kondenzuje v destilačních kolonách. Následně je do rumu smíchána unikátní směs koření a tajných ingrediencí.


Zrání

Zraje po jeden rok ve vypálených dubových sudech, které nápoji propůjčují barvu a chuť bohatou jako truhla plná zlaťáků.


Příběh

Pro ještě jemnější chuť a osvěžení doporučujeme Captain Morgan Original Spiced Gold servírovat na led v kombinaci s colou a limetou.

Kapitán, vlastním jménem Henry Morgan, se narodil v jižním Walesu v roce 1635. Na moře se poprvé dostal v roce 1654, kdy se stal bukanýrem bránícím zájmy britské koruny. Bylo mu vlastní, že si vždy našel čas na zábavu a dobrodružství se svou posádkou.
Karibik byl vždy blízký jeho srdci, takže nebylo divu, když byl v roce 1680 jmenován guvernérem Jamajky – ostrova, který prý byl srdcem veškeré zábavy na moři i na souši. Na svém ostrově zůstal a v roce 1685 se začal naplno věnovat svým plantážím cukrové třtiny. Na nich si užíval svého rumu a přemýšlel o svém životě, než jeho duše navždy odešla do bukanýrského nebe.

 

Zařazení: Španělský styl rumu
Cukernatost: Doslazovaný rum 6 – 50 g/l
Obsah alkoholu: 35 %
Obsah cukru: 14 g/l
Objem: 1,5 l
Původ: Jamajka

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.