Panel uživatele

Párování chutí

Gin & Tonic s jídlem

Gin & Tonic s jídlem Popíjíte Gin & Tonic a přišel na vás hlad? Co si objednat nebo si doma nachystat, aby jste se nejen najedli, ale také skvěle pochutnali? Poctivě jsme se tím prokousali a propili, abychom vám mohli s jistotou doporučit těchto 7 různých párování. Dejte si k G & T pořádné jídlo nebo třeba jen něco lehkého.

Čtěte více... Komentáře: 0

Káva & Čokoláda

Káva & Čokoláda Káva s čokoládou jsou jako bratr a sestra. Když si rozumí, je z nich nerozlučná dvojka, která toho druhého ve všem podporuje. Ta nejlepší čokoláda bude na patře ještě bohatší a káva nejvyšší kvality se s čokoládou v ústech promění ve sladké hedvábí. Když si však nerozumí, je oheň na střeše a v ústech budeme mít špínu, trouchnivé dřevo, nelibou hořkost nebo agresivní kyselinu. Abychom dosáhli optimálního párování, musíme pochopit chuť, kyselost a texturu kávy i čokolády včetně jejich vzájemného působení.

Čtěte více... Komentáře: 0

Prosecco & Čokoláda

Prosecco & Čokoláda Párovat prosecco s čokoládou? To nemůže přece fungovat. A světě div se, funguje. Je ale třeba dás si s tím práci — pít, jíst, jíst a pít a zase pít a zajídat, dokud nenajdete tu správnou kombinaci. A od toho právě existuje Vychutnávej.cz. Koukněte s jakou čokoládou prosecco pěkně ladí.

Čtěte více... Komentáře: 0

Rum & Čokoláda

Rum & Čokoláda Základní pravidlo zní – pokud rum neznáte, ještě jste ho nikdy předtím neochutnali, udělejte si nejprve ochutnávku respektive senzorickou analýzu samotného rumu a až pak jej párujte s čokoládou. Platí to i naopak s čokoládou.

Čtěte více... Komentáře: 0

Whisky & Čokoláda

Whisky & Čokoláda Kdo má napito, ví, že skotská whisky nabízí nejširší spektrum chutí ze všech destilátů. Ze Speyside, přes Highlands, Islay, Cambpbeltown až po Lowlands — celé Skotsko destiluje neskutečné zážitky, které si za pár drobných můžeme vychutnávat i v té naší kotlině. Když už ji máte doma, koukněte, co by se k ní hodilo za čokoládu.

Čtěte více... Komentáře: 0

5 + 1 divů světa

5 + 1 divů světa Cenově zvýhodněná sada Wonders of the World nabídne zábavu na několik večerů. Balení doprovází mapa původu obsažených single origin tabulek, jež můžete degustovat v různých směrech, jako opravdoví světoběžníci. A nyní k tomu přidejme kvalitní destilát.

Čtěte více... Komentáře: 0

Oscarova 2012 s brandy a čokoládou

Oscarova 2012 s brandy a čokoládou Doutníky 2012 by Oscar nabízí dokonalé hoření, skvělý tah a spoustu čitelných chutí. Zábavnější řadu doutníků těžko hledat. Nejednou se tak člověk ocitne v situaci, kdy by k tomu něco popil a třeba i užil nějaké té nebeské čokolády. Avšak kdo si bude rozumět s kým?

Čtěte více... Komentáře: 0

Náš Instagram

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Pro zobrazení stránky je nutný věk minimálně 18 let.